;
טלפון: 035059933
מבטיח להיות ממליץ שלך בכל פרויקט עתידי
שי דרזי מנהל מחלקת הזמנות

היי דורון,

החודש עברנו למוקד החדש שלנו ולפני המעבר היו לנו לא מעט חששות בנוגע לאיך לסדר את המוקד, אילו עמדות להתקין, נראות של המוקד, אקוסטיקה וכו'...

רציתי לציין שבעזרת הליווי שלך עוד מהשלב הראשוני ביותר של החשיבה על העברת המוקד ועד לשלב הפעלת המוקד בפועל הצלחת לבצע לנו את המעבר בצורה חלקה.

בכל התהליך הרגשנו שאתה אדם מקצועי וייסודי במיוחד שמתאים לנו את הפתרונות המתאימים והנכונים ביותר אלינו גם אם מדובר ברווח נמוך יותר עבורך.

במסגרת הייעוץ שלך גם הצעת לנו להתקין עמדות מחודשות בכדי לחסוך לנו עלויות, תחילה שללנו זאת מהייסוד היות ואנו רוצים להיכנס למוקד חדש ואסטטי ולא רוצים לקבל מוצר שהוא פחות איכותי.

בסוף, הצלחת לשכנע אותנו ללכת על העמדות המחודשות והופתענו לגלות שהמוקד נראה חדש לחלוטין ואי אפשר להבחין שמדובר בעמדות שהיו בשימוש.

לסיכום, אני חייב לציין שלא נתקלתי בהרבה בעלי מקצוע מקצועיים והוגנים מאוד כמוך, אני מבטיח להיות ממליץ שלך בכל פרויקט עתידי שתרצה לבצע כי כדאי שחברות נוספות ייהנו מהעבודה המקצועית והיסודית שלך.

תודה רבה!

 

אין ספק שנמליץ עליכם ונזמין את שירותכם בעתיד
שמיים סוכנות לביטוח

ן

image

השירות הניתן היה מעבר למצופה
קובי אשכנזי מנהל הלוגיסטיקה חברת פומיקס

הריני להמליץ על מרכז המחיצות והאופן ספייס- בסט-נסט פרויקטים, על ביצוע עבודה בחברתנו: הקמת מתחם אופן ספייס בשני מוקדים עבור  מחלקות ההנדסה והכימיה. העבודה בוצעה בכתובות הנ"ל:

רחוב המדע 12 -פארק המדע רחובות,רחוב הולצמן 2 פארק במדע רחובות.

העבודה נעשתה עבורנו על ידי דורון אשר תכנן את המתחם לפי דרישתנו, העבודה בוצעה על ידי צוות מקצועי והשירות הניתן היה מעבר למצופה.

בברכה,

קובי אשכנזי מנהל הלוגיסטיקה

08-9316233

 

 

העבודה בוצעה במסירות ומקצועיות
אילן ירון מנכ"ל מידע כנסים

1

image
ממלצים בחום להשתמש בשירותי החברה
לימור צורי מנכ"לית, לילך קובי מנהל רכש ולוגיסטיקה

4-3
שירות מצוין שלא מוכר במחוזיתנו
ניר פולוס מנכ״ל נ.פ מדיה טק בע״מ. רמת החייל ת"א
בתחילת חודש נובמבר 2014, יצרנו קשר עם החברה לאחר סקר שוק להקמת קול סנטר. קיבלנו הצעות מחיר ממספר רב של ספקים, חלקם עובדים עם החברה מספר שנים. לאחר פגישה עם דורון שנתן לנו יעוץ רב בבניית המשרד הן מבחינת החומרים והן מבחינת איכותם, והן מבחינת העיצוב. אני חייב לציין שמאותו רגע זכינו ליחס מצוין של מוכר במחוזותינו , לאחר ההזמנה החלטנו לשנות את תכניות המשרד תוך כדי עבודה. דורון הגיע ככל שנדרש ונתן את חוות דעתו, הסביר את העלויות באופן הוגן והכל עם חיוך והרגשה טובה. כמו כן זמןן  האספקה וההתקנה  נענה בחיוב למרות המועד הקצר. הכל ביצוע ברמת ביצוע גבוה ומשביעת רצון.
אין לי ספק שאם יש לכם הצורך זהו המקום!
 

 

 

שמחים להמליץ על מר דורון קליין
הגר מגד חברת הנהלת Wakingapp

 

לרגל הרחבת המשרדים של חברת WakingApp  נבחרה חברת בסט נסט פרויקטים לשמש כקבלן ריהוט.שמחנו לגלות חברה איכותית ומקצועית, שיתוף פעולה מלא וגמישות לצרכים המשתנים שלנו.כל זאת ברמת מחירים הוגנת וטובה.

אנו שבעי רצון מעבודתכם ושמחים להמליץ על מר דורון קליין וצוות העובדים שלו אשר ליווי את התהליך מראשיתו ועד סופו לשביעות רצוננו. בטוחים שנמשיך יחד גם בפרויקטים הבאים.

 

חברה איכותית אשר עומדת בהבטחותיה
בועז גזית טלאול קונטקט סנטר
חברת טלאול בחרה  בחודש מאי 2013 בחברת בסט נסט פרויקטים, לשמש עבורה כקבלן ריהוט מבצע ,עבור התקנת עמדות באחד ממוקדי החברה. 
שמחנו לגלות חברה איכותית אשא עומדת בהבטחותיה, בין אם באספקת המוצרים והשירותים בזמן שהוגדר מראש, באיכות המוצר ובטיבו והן בהיבט הגמישות שנדרשה במהלך הפרויקט.
וכל זאת ברמת מחירים סבירה ביותר.
אנו שבעי רצון מעבודתם ומבקשים להמליץ בפה מלא על מר דורון קליין אשר יצג נאמנה את החברה, הביע רצון לעזור וקידם את התהליך  מראשיתו ועד סופו  לשביעות רצוננו המלאה
הפרויקט בוצע לשביעות רצוננו המלאה
מירב שמיאן - מנהלת מחלקת פרויקטים חברת סימנס

שירות אמין וללא דופי
מורן שוסטק חברת סימפלקס חיפה
לדורון וכל הצוות,
ברצוני להודות לך בשמי ובשם כל חברת סימפלקס על העבודה המצוינת והמקצועית שעשיתם בחברתנו. בתאריך 26.6.14  הגיע צוות להתקין במשרדנו מחיצות מחודשות ועמדות עבודה, העבודה נעשתה בצורה מהירה ונקייה ולפי כל הדרישות שלנו. אופן ההתנהלות שלכם היה אמין וללא דופי לאורך כל הדרך וגם כאשר הבענו חוסר שביעות רצון מדברים מסוימים מיד נעתרתם לבקשתנו ותיקנתם על מנת שנהיה מרוצים.
אני מודה לכם ומאחלת לכם בהצלחה בהמשך הדרך, אין לי ספק שעוד נעבוד יחד בהזדמנויות נוספות
אכן עמדת במילתך שזה יראה "כמו חדש".
יריב הלל מנהל התפעול פאוורקום

דורון שלום,

ברצוני להודות לך בשמי ובשם חברת "פאוורקום" על נכונותך להירתם למשימה בלו"ז הקצר שעמד לרשותנו ועם זאת, איכות העבודה לא נפגמה כלל וכלל.

הדבר נכון לפירוק היח' הקיימות, הרכבתם במקום אחר בלו"ז מטורף בשל אילוצים שלנו, אספקת שולחנות זמניים עד שיגיעו היח' החדשות, והרכבת היח' החדשות.

כמו כן, אנו רכשנו יד שנייה ואיכות היח' שהורכבו באות ללמדנו שאכן עמדת במילתך שזה יראה "כמו חדש".

תודה רבה ואני מאמין שאם שירות כזה אנו עוד נתראה שנים רבות בשוק.

Travail tres professionnelle
Yair Mimouni ociete Advancia Jerusalem et Achdod.

Bonjour, Je m’appelle Yair Mimouni – Societe Advancia 

Nous avons fait appel aux services de Doron pour la mise en place de 26 postes telemarketing.

 

En quelques mots :

Travail tres professionnelle,

Equipe d’installateurs toujours a l’ecoute,

Etude des besoins et gestion du projet excellent.

 

Je referais appel a Doron pour mes futurs besoins…

 

 

פתרון מקצועי ומוקפד
איתי אפרימי, מנכ"ל וידאו הד

דורון שלום,

פנינו אליכם לראשונה בחודש ספטמבר 2014 לטובת הקמת מערך אופן ספייס וריהוט עבור מחלקת הטלמרקטינג וחדרי העריכה בחברתנו. קבלנו מכם יעוץ ותכנון מקצועי של חלל העבודה ובכלל זה המלצה על המבנה האופטימלי של מוקד המכירות ומתחמי האופן ספייס השונים.שמחנו לקבל פתרון מקצועי  ומוקפד העונה על כל הדרישות הפונקציונליות והאקוסטיות שלנו.כמו כן, חשוב לציין שכפי שהובטח לנו בעת  ביצוע ההזמנה הראשונה, שבעתיד נוכל לבצע שינויים במבנה האופן ספייס בהתאם לגידול במצבת כ"א בחברה, ואכן  לאחר מספר חודשים הזמנו שוב את חברתכם, ואנו בהחלט שבעי רצון מהתוצאה.

אנו שמחים להמליץ על חברתכם בחום ונשמח כמובן לשתף פעולה בעתיד

זכינו לשירות מהיר ואדיב הכולל תכנון אדריכלי מקצועי
מאיר לבן רן (ממי) המשבב יבנה
הבאת תודה והמלצה חמה
בשם חברת המשבב, אני מוצא כחובה נעימה את הצורך להודות אישית לך, להנהלת החברה ולצוות העובדים.
אני הח"מ פניתי אליך במהלך חודש 9/13 ככציג החברה לטובת פרויקט ריהוט משרדי ומחיוצות open space,עבור מחלקת הנהלת החשבונות של חברתנו.
לאחר תהליך השוואת מחירים שקיבלנו מחברות שונות, עולה שהמחיר שקיבלנו  מכם היה מחיר מנצח,
בנוסף זכינו מכם לשירות מהיר ואדיב, עם חיוך ולתכנון אדריכלי מקצועי  שבוצע לפי הורדת מידות של החלל המעוצב אותו בצענו במשותף.
בנוסף הצוות שלכם הגיע במיוחד, לפי דרישתנו  להתקנה בשעות הערב  לאחר סיום יום העבודה, על מנת שלא תפגע שגרת העבודה בחברתנו.
קבלנו חלל עבודה מעוצב ונוח וכ"כ לאחר מספר חודשים  בהם הריהוט והאבזור בשימוש, נוכנו לדעת כי המוצרים איכותיים ועמידים.
לאור כל האמור לעיל, אין לי אלא להודות לכם  מקרב לב על השירות האמין והמקצועי.
בטוחני שנמשיך יחד גם בפרויקטים הבאים.
 
כמעט בא לי לעשות את זה עוד פעם
ישראל בסן מנהל השירות חברת ברימג
"בחרנו בכם לאחר בדיקה של מספר חברות, ידעתם בדיוק מהם הצרכים שלנו  ואיך  אנו רוצים להתקדם, יצרנו מצב שבו אנו מחברים גם את עבודות שבירת הקירות, השטיח והתקשורת, כדי שהמוקד יפעל בזמן. תמיד עמדתם בלוחות הזמנים, העסק התקדם בקצב  כזה שכמעט בא לי לעשות את זה עוד פעם.."
רצינו להודות לך על השירות והאיכות
ימית צוויג מנהלת תכנון

הי דורון

רצינו להודות לך על השירות והאיכות😊

על הסבלנות ההקשבה ומציאת הפתרונות גם כשלא הכל הלך "לפי הספר".

על המקצועיות לאורך כל הדרך- פשוט תודה